Voľné pracovné pozície

Hľadáte prácu v oblasti požiarnej ochrany? Chýbal Vám doteraz pracovný tím odborníkov a priateľov? Možno práve vy sa stanete našim novým kolegom.

Pracovná pozícia:

Revízny technik hasiacich zariadení / Technik / Kontrolór hasiacich prístrojov a hydrantov

Pre prevádzku v Trnave (Špačinská cesta 91, Trnava) hľadáme Revízneho technika / kontrolóra hasiacich zariadení a hydrantov.

Náplňou práce je vykonávanie kontrol a servis hasiacich zariadení (hasiace prístroje, hydranty, požiarne klapky, požiarne dvere a iné). Súčasťou sú aj fyzické technické práce, práca s počítačom (Word, Excel, Outlook), komunikácia so zákazníkmi a ostatné práce súvisiace s predmetom činnosti, vedenie motorového vozidla. Vodičský preukaz skupiny B je podmienkou. Prax v odbore je podmienkou.

Požiadavky: minimálne stredoškolské vzdelanie, vodičský preukaz skupiny B, znalosť práce s Word, Excel, Outlook, zodpovednosť, lojalita, ústretovosť, praktické myslenie.

Typ pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer.

Plat: 1150 - 1400 Brutto.

Nástup možný ihneď.

Vhodných uchádzačov budeme pozývať na pracovné pohovory.

Vaše žiadosti spolu so životopisom zasielajte na kariera@firecontrol.sk.

Odoslaním Vášho životopisu na našu adresu súhlasíte so spracúvaním Vašich osobných údajov za účelom výberových konaní pre našu spoločnosť na základe Vašej žiadosti. Vaše osobné údaje budeme uchovávať po dobu 6 mesiacov. Spracovanie Vašich osobných údajov je v rozsahu: Meno, priezvisko, titul, adresa, telefónne číslo, adresa elektronickej pošty, údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a žiadosti o zamestnanie, údaje o vzdelaní, praxi a iných zručnostiach. Spracovateľom osobných údajov je naša spoločnosť FIREcontrol s. r. o., Táborská 6, 821 04 Bratislava, IČO: 46388915. Vaše osobné údaje budú po uplynutí 6 mesiacov vymazané. Pred uplynutím tejto doby máte právo požiadať o vymazanie Vašich osobných údajov z našej databázy. Vašu žiadosť môžete zaslať elektronicky na: gdpr@firecontrol.sk alebo poštou na adresu FIREcontrol s. r. o., Táborská 6, 821 04 Bratislava.

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám alebo zavolajte 0907 415 906
Napíšte nám Zavolajte nám