GLS

Sorpčné rohože univerzálne, olejové, chemické

Sorbčná rohož

Olejové sorpčné rohože stredne silné a perforované - hydrofóbne.

Tieto rohože sú vyrobené z mikrovlákennej polypropylénovej sorpčnej textílie, vďaka tomu majú vysokú sorpčnú kapacitu. Sajú len ropné látky a neprijímajú vodu. Sú dobrým pomocníkom v prevádzkach, kde potrebujete oddeliť vodu a olej, alebo v prevádzkach, kde sa používajú kvapaliny na ropnej báze. Možno ich použiť aj pri haváriách na vodnej hladine, pretože na vodnej hladine plávajú. Môžu slúžiť aj ako prevencia pri udržiavaní čistoty a bezpečnosti Vášho pracoviska. Rozmer rohože 50x40 cm.


Univerzálne sorpčné rohože.

Sorpčná rohož univerzálna

Tieto rohože sú vyrobené z polypropylénovej mikrovlákennej netkanej textílie s hydrofilnou úpravou, ktorá umožňuje absorpciu vodných roztokov slabých kyselín, zásad a emulzií tukov vo vode - vďaka veľkému vnútornému objemu textílie a veľkému povrchu mikrovlákien má tento sorbent vysokú sorpčnú kapacitu - upratovacie rohože sú šikovným pomocníkom do každej skladovej, výrobnej a opravárskej prevádzky - pomôžu Vám na pracovisku udržať čistotu a bezpečnosť - sorpčné rohože môžete použiť ako podložku pod stroje z ktorých kvapká olej, alebo na pracovné stoly ako ochranu stola pod znečistené náradie a súčiastky - perforácia rohoží pomáha ľahko prispôsobiť veľkosť rohože miestnym podmienkam a účinnejšie využiť celkový sorpčný povrch - tieto rohože nemožno použiť pre odsávanie ropných látok z hladiny vody, pretože prednostne absorbujú vodu, vodné roztoky a klesajú ku dnu.Univerzálny sorpčný koberec, sorpčná rohož.

Sorpčný koberec

Upratovací koberec je vyrobený z polypropylénovej mikrovlákennej netkanej textílie s hydrofilnou úpravou, ktorá umožňuje absorpciu vodných roztokov slabých kyselín, zásad a emulzií tukov vo vode - špeciálna úprava zaisťuje vyššiu pevnosť sorbentu - vďaka veľkému vnútornému objemu textílie a veľkému povrchu mikrovlákien má tento sorbent vysokú sorpčnú kapacitu - je šikovným pomocníkom do každej skladovej, výrobnej a opravárskej prevádzky - pomôže Vám na pracovisku udržať čistotu a bezpečnosť - sorpčný koberec môžete použiť ako obloženie podlahy okolo strojov z ktorých kvapká olej - koberec nemožno použiť pre odsávanie ropných látok z hladiny vody, pretože prednostne absorbuje vodu, vodné roztoky a klesá ku dnu - perforácia umožní lepšie využitie plochy sorbentu a prispôsobenie potrebám konkrétneho pracoviska - tento typ koberca môžete využiť 4 spôsoby podľa toho aký tvar utrhnete: ako sorpčný vankúš, had, koberec alebo ako utierku.


Chemické sorpčné rohože.

Chemická sorpčná rohož

Chemické sorpčné rohože sú skvelým pomocníkom do chemických prevádzok a tiež všade tam, kde sa manipuluje s nebezpečnými a agresívnymi chemikáliami - spevnený povrch s ochrannou vrstvou zabraňuje úniku vlákien - je vhodný pre čisté prostredie - sú vhodné pre sorpciu už uniknutých nebezpečných a agresívnych kvapalín, alebo ako prevencia nežiadúcich únikov takých kvapalín - vďaka vysokej sorpčnej schopnosti môžete výrazne zvýšiť čistotu a bezpečnosť na pracovisku a chrániť tak aj životné prostredie - vysoká sorpčná kapacita, rohože sú hydrofilné = sajú aj vodné roztoky nebezpečných chemikálií, rovnako ako ropné látky - nemožno ich však použiť na sorpciu ropných látok, olejov a tukov z vodnej hladiny - perforácia pomôže rozdeliť rohož na menšie časti a lepšie využiť plochu sorbentu. Dodanie vo forme koberca alebo rohože.

Potrebujete poradiť?
Napíšte nám alebo zavolajte 0907 415 906
Napíšte nám Zavolajte nám