Správny darček nie len pre hasiča

Určite ste s a tým už stretli. Váš blízky, vaša blízka majú sviatok a vy neviete čo by mu urobilo radosť. Keďže sa zaoberáme hasiacou technikou, rozhodli sme sa pomôcť najme ľuďom, ktorí majú vo svojom okolí presvedčených hasičov. Ale samozrejme nie len im. Aj každému, kto má rád netradičné darčeky.

Do našej ponuky sme zaradili v skutku originálne kúsky prezentov. Hasiaci prístroj, ktorého obsah je odmenou po dobre vykonanej práci, ale aj hasiaci prístroj, ktorý vkusne doplní prostredie toaliet.

Hasiaci prístroj na fľašu / alkohol

Uhasí smäd, zohreje dušu aj oko.

Aj tak by sa dal definovať hasiaci prístroj vo forme baru. Mať takýto prístroj doma, v kancelárii či vo svojom kútiku je na nezaplatenie. Slúži ako dekoračný prvok a zároveň v sebe skrýva prekvapenie. Dva poháriky a hasivo, ktoré vám bude blízke. Jednoducho otvoríte dvierka a ponúknete seba, alebo svoju návštevu, z elegantného baru.

Pobaví a poslúži.

Hasiaci prístroj ako držiak a zásobník toaletného papieraUž dávno ste uvažovali nad tým, aké fádne sú držiaky toaletného papiera? My tiež a keďže sme dušou hasiči, hasiaci prístroj nás sprevádza aj na miestach, kam aj králi chodia sami. Držiak a zásobník toaletného papiera vo forme hasiaceho prístroje je určite netradičným predmetom, ktorý by ste asi na toalete nečakali. O to príjemnejšie riešenie ponúka prezent z našej ponuky.

Zaujalo vás to? Ozvite sa nám, rôzne skvelé darčeky s hasičskou tematikou máme na sklade.

https://www.firecontrol.sk/-prezenty

S výberom vám radi pomôžeme. V prípade otázok nás kontaktujte e-mailom na firecontrol@firecontrol.sk alebo telefonicky na 0905415906.

odpovedať  

02. hasiaci prístroj na alkohol - uhasí smäd


  Daša

Dobrý deň, poprosila by som cenu vyššie uvedeného tovaru, ďakujem

31.01.2023
odpovedať  


  RL

Cena tovaru je 98,00 € + DPH = 117,60 €. Tovar je bezne skladom.

31.01.2023Nový príspevok

overovací kód
Potrebujete poradiť?
Napíšte nám alebo zavolajte 0907 415 906
Napíšte nám Zavolajte nám